Завершено реалізацію ще двох проєктів в рамках партнерства Богодухівської міської ради з АТ «Укргазвидобування»

Дата: 30.01.2024 14:57

Фото без описуПредставники ГПУ «Шебелинкагазвидобування» оглянули новозбудовані об’єкти у сільських населених пунктах нашої громади: сонячну станцію для забезпечення енергоефективного живлення водної свердловини у Максимівці та спортивний майданчик у Петропавлівці.

Директор КП «Богодухіввода» Сергій ТРОЦЕНКО та начальник Управління освіти, молоді та спорту Ольга РУБАНИК від імені міського голови Володимира БЄЛОГО подякували інвесторам за постійну підтримку нашої громади. Головною винагородою для гостей стали щирі посмішки та радісні емоції маленьких мешканців Петропавлівки. Саме такі моменти, навіть у складні для країни часи, надихають та додають сил для подальшого впровадження спільних проєктів.