Спортивні події минулих вихідних

Дата: 29.01.2024 11:19

Двома командами («ФК Богодухів» та «ДЮСШ-Ветерани») наша громада розпочала боротьбу у відкритому Чемпіонаті з футзалу Валківської МТГ пам’яті Романа МЯКОТИ. Всього у змаганнях заявлено 14 команд. У суботу та неділю наші земляки зіграли по чотири гри.

«ФК Богодухів» здобув перемоги над суперниками із Коломака та Пересічного, нічиєю закінчилась зустріч із Красноградом та поразкою - з Ков’ягами.

«ДЮСШ-Ветерани» у своєму арсеналі мають три поразки у зустрічах з Красноградом, Ков’ягами та ДЮСШ Валки. Переможним виявився для наших досвідчених спортсменів матч проти Сосонівки.

Перемогу святкували і наші волейболісти. У 12 турі відкритого Чемпіонату Валківської громади вони впевнено обіграли команду «Відродження» (с. Різуненкове) (3:1).