29 січня ми відзначаємо ще одну пам’ятну дату боротьби за незалежність України – День пам’яті Героїв Крут

Дата: 29.01.2024 08:01

Фото без описуЦе трагічна і водночас важлива подія в історії нашої країни, коли молоді хлопці-студенти та курсанти-добровольці зупинили більшовицький наступ, чим врятували молоду українську державність. За жертовність юних патріотів сучасники охрестили «першими кіборгами», проводячи паралель із захисниками Донецького аеропорту.
Сьогодні, згадуючи подвиг Героїв Крут, ми вшановуємо пам’ять закатованих і страчених молодих українських життів. Вічна пам’ять кожному, хто віддав найцінніше за незалежність рідної землі, слава нашим Героям, які продовжують цю боротьбу сьогодні та зміцнюють віру у переможне українське майбутнє!