У громаді відбувся виїзний семінар Харківського обласного центру соціальних служб

Дата: 25.01.2024 15:33

Представники соціальної сфери, галузі освіти, правового захисту Богодухівської та Золочівської громад обговорювали явище «невизначеної втрати».

Через війну це явище зараз вкрай розповсюджене серед українців.

«Невизначена втрата» - це про зниклих безвісти родичів, про перебування близьких у полоні, про втрату житла або втрату відчуття безпеки у власній оселі чи населеному пункті. У випадку невизначеної втрати постійна невпевненість заважає зрозуміти та віднайти сенс жити далі.

Представник Харківського обласного центру соціальних служб Світлана ТЕСЛЕНКО акцентувала увагу на соціальних аспектах «невизначеної втрати» та поділилася практичними порадами, як допомогти людині впоратися та подолати цей стан.

Присутні на заході заступники міського голови подякували організаторам за змістовне висвітлення теми та висловили надію на  подальшу співпрацю.