УВАГА! Важлива інформація щодо подачі заяв по соціальній програмі «Прихисток»!

Дата: 25.01.2024 10:15

Усім власникам домоволодінь, які розмістили внутрішньо переміщених осіб!

При подачі до відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та архітектури Богодухівської міської ради (далі – відділ) заяв за січень 2024 року при собі мати оригінали своїх документів та документів ВПО, а саме:

• паспорт громадянина України,
  • свідоцтво про народження, витяг про місце реєстрації (за наявності),
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності),
  • довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи,
  • пенсійне посвідчення (за наявності),
  • посвідчення особи з інвалідністю (за наявності).

Такі вимоги виникли у зв’язку зі змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб» та з метою формування Переліку осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяву про отримання компенсації витрат.

НАГАДУЄМО, що особи, які розмістили внутрішньо переміщених осіб, також зобов’язані в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати до відділу повідомлення щодо зміни переліку осіб, розміщених у житловому приміщенні.