Сьогодні Україна відзначає 105 річницю Соборності України

Дата: 22.01.2024 08:22

22 січня 1918 року незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради, а через рік, в 1919 році, в цей же день на Софійській площі у Києві відбулося офіційне об'єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Після падіння імперій вперше за багато століть історичні українські регіони об'єдналися в одну державу.

Нині Україна продовжує боротьбу за свою незалежність і соборність , на яку зазіхнув північний агресор. Ідея соборності є фундаментальною національною цінністю українців, яку сьогодні захищають Українські Воїни. Цілісність нашої держави буде відновлена після звільнення усіх територій, захоплених ворогом.

Соборність – це не «слово», це наша сутність. Це те, що робить нас непереможними, незнищенними. Робить нас українцями.

Соборність - мета Перемоги.

Наша єдність - наша зброя!

Зі святом, громадо! З Днем Соборності України!