20 січня Україна вшановує захисників Донецького аеропорту

Дата: 20.01.2024 08:05

Українських військових, медиків та волонтерів, які 242 дні протистояли навалі окупантів та мужньо тримали оборону летовища. Не витримував бетон, плавився метал, а українські кіборги  вистояли.

З часу тих подій минуло дев’ять років, а Україні так само болить…Адже для двохсот українських воїнів бій за аеропорт став останнім. Вічна пам’ять і слава тим, хто навіки залишився у терміналі.

Вдячність всім, хто повернувся із «пекла» і сьогодні продовжує боронити наш мир та спокій. Завдяки таким як вони ми обов’язково вистоїмо та переможемо. А оборона Донецького аеропорту для наступних поколінь завжди буде прикладом мужності, відданості та волелюбності українського народу, символом незламності та жертовності наших воїнів в ім’я свободи рідної землі.