ГОНЧАР Валентин Миколайович, 26.12.1973 - 15.01.2023

Дата: 18.01.2024 17:02

Фото без описуМолодший сержант. Зв’язок з воїном обірвався 15 січня 2023 року під час бойового зіткнення на південній околиці м.Бахмут Донецької області, після чого були нескінченні пошуки та з’ясування інформації. Після багатьох місяців надії та очікування, а згодом тривалих ДНК-експертиз Валентин ГОНЧАР через рік назажди повернувся на рідну землю.

Мешканці селищаГорького живим коридором зустрічали захисника. Земляки ледве стримували сльози, хтось плакав, хтось тяжко зітхав, схиливши голову, бо втратили ще одного українського сина, хороброго та мужнього воїна. У Валентина залишився батько і брат, який також стояв на захисті незалежності нашої держави. Розділяємо горе родини, схиляємо голови перед світлою пам’яттю захисника На честь Героя звучав Гімн України, і військовий трикратний салют гучно пронизував небо. Поховали воїна на Алеї Героїв на міському кладовищі. Світла пам’ять і вічна слава Герою, який захищав Батьківщину і кожного з нас.

Відео прощання з Героєм