Фонд держмайна розпочав формування кадрового резерву

Дата: 15.01.2024 15:23

Фонд державного майна України розпочав формування та наповнення кадрового резерву на керівні посади державних підприємств та акціонерних товариств, які знаходяться в управлінні Фонду.

«Ми маємо амбіційні плани з якісної підготовки об’єктів для залучення потенційних інвестицій та проведення прозорих аукціонів у різних регіонах країни. Тому ми шукаємо експертів, які мають тривалий управлінський досвід та бажання сприяти фінансовому оздоровленню підприємств із подальшим залученням інвесторів», - повідомляють у Фонді державного майна України.

Зокрема на Харківщині потребують фахівців агро- та енергетичної сфери. З детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Фонду державного майна України

Долучитись до кадрового резерву або переглянути актуальні вакансії можуть усі охочі, відвідавши електронний ресурс

Інструкція для заповнення анкети з покроковим описом розміщена за посиланням.