Після святкової паузи спортсмени повернулися до змагань

Дата: 15.01.2024 09:50

Фото без описуЦими вихідними у Валках зустрічалися волейболісти, поціновувачі шахів та настільного тенісу.

Вихованці відділення волейболу Богодухівської ДЮСШ з поразки розпочали друге коло Відкритого Чемпіонату Валківської громади. З рахунком 0:3 поступилися команді із Коломака.

А досвідчені спортсмени з Валківської, Богодухівської та Нововодолазської громад розіграли комплекти нагород у шахах та настільному тенісі. Наші ветерани з обох видів спорту посіли третє командне місце.

Юні футболісти теж змістовно провели останні дні зимових канікул, зігравши товариські матчі з однолітками із Краснокутської громади. Такі зустрічі дають можливість випробувати власні сили та здобути ігрову практику.