Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення на посаду старости Горьківського старостинського округу   ПАНОВОЇ Наталії Олександрівни

Дата: 13.01.2024 14:18

Богодухівська міська рада Харківської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Горьківського старостинського округу.

Богодухівський міський голова вносить на розгляд жителів с.Вертіївка, с-ще Горького, с.Крупчине, с.Ріпки, с.Сазоно-Баланівка Богодухівського району на посаду старости Горьківського старостинського округу кандидатуру : ПАНОВА Наталія Олександрівна.

Розпорядження  від 12.01.2024  № 7-ОД «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Горьківського старостинського  округу» розміщено на офіційному вебсайті Богодухівської міської ради: https://bogoduhivska-gromada.gov.ua.

Громадське обговорення відбудеться 18 січня 2024 року  о 10.00 год. у адміністративному приміщенні Горьківського сільського  клубу-філії за адресою: вул.Козацька,2А , с-ще Горького Богодухівського району.

Для участі в громадському обговоренні запрошуються жителі Горьківського старостинського округу, представники засобів масової інформації.

Для подання письмових пропозицій та зауважень з винесеного питання жителі Горьківського старостинського округу можуть використати поштову адресу: 62103, пл.Соборності, буд.2, м.Богодухів, або електронну адресу: bogspp@ukr.net.

Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на громадське обговорення кандидатури старости (05758) 3-20-02.

Відповідальна особа -  АЛІКСЕЙЧИК Михайло Васильович.

Жителям Горьківського старостинського округу для реєстрації та участі в громадському обговоренні мати  при собі   паспорт громадянина України.

Розпорядження міського голови від 12.01.2024  № 7-ОД «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Горьківського старостинського  округу»