Звертайтеся до помічника ветерана!

Дата: 02.01.2024 16:25

Богодухівська міська рада долучилася до реалізації експериментального проєкту Міністерства у справах ветеранів України із запровадження інституту помічника ветерана.

Помічник ветерана – фахівець у громаді, який здійснює підтримку переходу від військової служби до цивільного життя ветеранів та сприяє реалізації їх можливостей, прав, гарантій, пільг. Його головним завданням є всебічна допомога і сприяння Захисникам і Захисницям у повноцінній адаптації до мирного життя.

З нового року у нашій громаді помічником ветерана працює Руслан Володимирович Омельяненко. Його робоче місце у КЗ «Центр надання соціальних послуг Богодухівської міської ради Харківської області» (колишній терцентр) за адресою: м.Богодухів, пл.Героїв Чорнобиля, буд.2, тел.073 416 91 17.

Зверніть увагу! Послуга надається за зверненням ветерана до помічника ветерана.