Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Харківській області повідомляє!

Дата: 29.12.2023 13:44

Увага! Користувачі земельних ділянок які відповідно до укладених договорів оренди здійснюють рибогосподарську діяльність (рибництво, рибальство) на водоймах, розташованих на території Богодухівської територіальної громади.

Відповідно до вимог ч.2 ст 5 Закону України «Про аквакультуру» користувачі земельних ділянок які відповідно до укладених договорів оренди здійснюють рибогосподарську діяльність (рибництво, рибальство) на водоймах зобов’язанні подати звітну інформацію про діяльність у 2023 році щодо обсягів виробництва продукції аквакультури, Наказом Мінагрополітики від 11.09.2023 № 1655, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 01.12.2023 за №2090/41146,  затверджено форму звітності у сфері аквакультури та інструкцію щодо її  заповнення.

Звітну інформацію за формою №1А-аквакультура «Звіт про аквакультуру за 20_ рік»  щодо діяльності у 2023 році надавати до Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Харківській області (далі Управління), який є органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері рибного господарства та рибної промисловості, охорони, використання та відтворення водних біоресурсів, регулювання рибальства в термін не пізніше                      10 січня 2023 року.

За додатковою інформацією  по вищезазначеному питанню звертатися до Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Харківській області (Харківський рибоохоронний патруль) за адресою м. Харків, вул.Космічна, 21,  кімната 916.