Дві сонячні станції для забезпечення енергоефективного живлення водних свердловин отримала наша громада в рамках проєкту «НОВЕ СЕЛО», який реалізовано завдяки партнерству Богодухівської міської ради з АТ «Укргазвидобування»

Дата: 27.12.2023 16:41

Сьогодні міський голова Володимир БЄЛИЙ, директор КП «Богодухіввода» Сергій ТРОЦЕНКО з представниками ГПУ «Шебелинкагазвидобування» відвідали новозбудовані об’єкти у селах Сухини та Хрущова Микитівка.

«Всі ми розуміємо, що в умовах стрімкого росту цін на енергоносії впровадження альтернативної енергетики – це єдиний шлях виживання наших комунальних підприємств і установ. Встановлення цих сонячних станцій дасть можливість КП «Богодухіввода» працювати більш ефективно та заощадливо»,- зазначив Володимир Миколайович та подякував партнерам за постійну підтримку.

Зазначимо, що в рамках проєкту «НОВЕ СЕЛО» подібна сонячна станція з’явиться і на водогоні у селі Максимівка.

Вітаємо громаду з цим енергоефективним надбаннням.

#укргазвидобування