Звіт депутата Богодухівської міської ради ЗАПОЛЬНОЇ Катерини Володимирівни за 2023 рік

Дата: 27.12.2023 10:06

Рішенням Ради Громад

Харківської Обласної організації

ПП «СЛУГА НАРОДУ»

Протокол № 2 від 30.10.2023 року

депутата Богодухівської міської ради

Запольної Катерини Володимирівни

обраного на місцевих виборах від Харківської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ», за 2023 рік

Контактні дані:

Місце роботи, посада: ДПТНЗ «ХВПУБ» викладач

Статус території громади під час воєнного стану: територія можливих бойових дій.

Чи утворено в громаді військову адміністрацію: НІ

Служба в ВСУ/ТрО, ДФТГ: НІ

Посада у Фракції – заступник голови фракції

Адреса громадської приймальні: пл.Соборності, 2, м. Богодухів

Приймальні дні:   кожна 2-а п’ятниця місяця з 11 год. до 15 год.

Контактний телефон: +380936651552

Зустрічі із громадянами:

За звітний період прийнято 1203 громадян, проведено 9 зустрічей з мешканцями виборчого округу, закріпленої території та іншими населеними пунктами громади

Місце та час зустрічі

9

с. Губарівка

14

Отримано 167 заяв та скарг, з них колективних 8.

Вирішено заяв та скарг особисто депутатом 141.

Спрямовано для вирішення до інших органів та установ 26.

Підготовлено та надіслано 14 депутатських звернень.

Діяльність у раді (за відсутності утворених ВА):

Відвідано 10 сесій ради з 10, що складає 100%.

Прийнято 967 рішень ради.

Здійснено виступів на сесії (з трибуни, з місця) 6.

Обраний до складу постійної комісії з питань, посада у комісії:

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської    діяльності, етики та регламенту.

Відвідано 10 засідань постійної комісії із загальної кількості в 10, що складає 100%.

Комісією розглянуто 9 заяв та звернень, вирішено 9, що складає 100%.

Взято участь у роботі 2 тимчасових комісій.

Подано 74 проектів рішень міської ради. Серед них наступні:

Назва проєкту рішень

К-сть за рік

2

Про надання одноразової грошової допомоги

3

Про внесення змін до Програми розвитку системи поводження з твердими побутовими відходами на території Богодухівської міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

4

Про внесення змін до Програми «Питна вода Богодухівської міської територіальної громади» на 2023-2025 роки.

5

Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Богодухівської міської територіальної громади  на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням Богодухівської міської ради від 26.01.2022 № 5331-VIII (XXV позачергова сесія VIII скликання).

6

Про внесення змін до Цільової Програми розвитку цивільного захисту Богодухівської  міської  територіальної громади на 2021-2023 роки.

7

Про внесення змін до Комплексної Програми профілактики правопорушень на території Богодухівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

10

Підготовлено та подано __ депутатських запитів, з них підтримано радою __, що складає ____%.

Протягом 2023 року на сесіях Богодухівської міської ради не було подано жодним депутатом жодного депутатського запиту

Діяльність в окрузі:

За звітний період виконано наступні передвиборчі обіцянки та вирішені наступні проблеми:

1. Разом з двома іншими депутатами фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ» підготували звернення до Богодухівського міського голови щодо виділення коштів в розмірі 1 млн. грн. для придбання піщано-щебеневої суміші для підсипки вулиць нашої громади. Кошти були виділені на найближчій сесії.

2. Подано на розгляд сесії на отримання грошової допомоги 3 громадянам.

3. Винесено на розгляд комісії щодо забезпечення гуманітарною допомогою 103 громадян.

4. Разом з депутатом фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ» органгізувала придбання для Богодухівської ЦРЛ сучасного апарату УЗД, яке вже придбано МОЗ, та підписаний міністром МОЗ наказ, щодо розподілу для Богодухівської громади.

5. Ініційовано, та виконано ремонт доріг на 5 вулицях громади, а саме ямковий ремонт на 1 вулиці, грейдерування 2-х вулиць та покриття піщано щебеневої сумішшю на 2-х вулицях

6. Забезпечено дровами 2 домоволодіння, які звернулись безпосередньо до мене.

За звітній період надано таку допомогу населенню та військовим:

Допомога транспортними засобами: як депутат приймала участь в придбанні Богодухівською міською радою 4 пікапи для потреб ЗСУ.

Медичне забезпечення:  апарат УЗД для Богодухівської ЦРЛ.

Допомога амуніцією: передано для потреб ЗСУ 25 бронежилетів, 90 турнікетів.

Евакуація населення: приймала активну участь в евакуацію населення з де окупованих територій, загалом 32 особи.

Допомога ВПО: Забезпечено гуманітарною допомогою 276 ВПО

Допомога з харчуванням

та продовольчими товарами: забезпечено пункт видачі гуманітарної допомоги Богодухівської громади 250 продовольчими пакунками

Допомога з житлом: забезпечив житлом 2 сім’ї ВПО

Фінансова допомога: Потреби ЗСУ – 4500 грн. Допомога жителям Херсонської області – 2500 грн.

Співпраця з благодійними фондами, громадськими організаціями:

• ГО «БАС»
  • БО «БФ» КАРІТАС ХАРКІВ»
  • ГО «СМК СПОРТ»
  • БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «БЛАГОРОБ»

Інші види допомоги: Безоплатні онлайн заняття з англійської мови для ВПО громади

Особисті проекти: розробка програми забезпечення постійним житлом для ВПО на території громади, які втратили власне житло в наслідок російської агресії.

Інша діяльність в окрузі: допомога дітям ВПО учнів початкових класів в отриманні гаджетів для навчання.

Депутат

Катерина ЗАПОЛЬНА              _             підпис                                  15.11.2023