Минулі вихідні були насиченими для наших юних спортсменів

Дата: 25.12.2023 16:07

Фото без описуВихованці відділення футболу Богодухівської ДЮСШ стали переможцями Турніру Krasnokutsk winter cup серед дітей 2010-2011 років народження.

Також юні футболісти провели чергові матчі у зимовому етапі Кубку Харкова.
Юнаки 2013-2014 років народження з рахунком 9:3 впевнено перемогли команду з Мерефи.
Юнаки 2010-2011 років народження поступилися команді ДЮСШ-5 (м. Харків)(2:1).
Дві вікові групи протистояли одноліткам із Пісочина. Команда 2015-2016 років народження поступилася «Пісочинцю», який є діючим призером першості України з футзалу. А наші наймолодші футболісти (2016-2017 років народження) проявили характер та вирвали перемогу (5:4).

Не менш захопливим виявився уїк-енд для вихованців відділення волейболу. У суботу команди розіграли комплекти нагород Першості Богодухівської громади. За результатами ігрового дня місця розподілилися наступним чином:
1 місце - "ДЮСШ - 1" (Богодухів);
 2 місце - "Ветерани" (Богодухів);
3 місце - "Збірна команда Полкової Микитівки та Гут".

А у неділю свято волейболу перемістилося до міста Охтирка, де відбулися змагання з жіночого волейболу «Кубок MAXI 2023». З радістю повідомляємо, що наші дівчата стали беззаперечними переможницями змагань. Друге та третє місце розділили між собою місцеві команди.

Незвичним для дітей нашої громади став захід з велоспорту,  проведений спортивним клубом "CHAMPION". Усі учасники отримали позитивні емоції та подарунки від організаторів.

Юні таеквондисти, склавши контрольні нормативи, атестувалися та отримали пояси омріяного кольору.

Пишаємось нашим підростаючим поколінням. Пам’ятаємо, що можливість займатися улюбленою справою нам дарують мужні українські  захисники!