Відбулося останнє у цьому році засідання сесії Богодухівської міської ради VIII скликання

Дата: 22.12.2023 18:03

На позитивний лад та продуктивну роботу депутатів налаштував віфлеємський вогонь, з яким завітали у сесійну залу представники національної скаутської організації «Пласт».

Депутати розпочали свою роботу із хвилини мовчання за нещодавно загиблим Героєм Євгеном Щербаком і за всіма загиблими Героями громади.

Головне рішення, яке сьогодні прийняли депутати, стосувалося бюджету на 2024 рік. Непросто, з внесенням правок, але головний фінансовий документ громади підтримано депутатами.

Затверджено низку програм для забезпечення життєдіяльності громади. Як і прогнозувалося, особливу увагу спрямували на підтримку мешканців, які у 2024 році підлягатимуть мобілізації, а також сім’ям загиблих і безвісти зниклих Героїв. З метою оптимізації надання соціальних та адміністративних послуг мешканцям у сільських населених пунктах прийнято рішення збільшити кількість старостинських округів і надати повноваження адміністраторів працівникам старостатів. «Навіть під час військового стану ми не можемо забувати про наших людей. Після виконання прийнятих сьогодні рішень кожен мешканець отримуватиме усі адміністративні послуги у своїх населених пунктах», - наголосив міський голова Володимир БЄЛИЙ. Детальніше вищезазначені нововведення будуть роз'яснені у окремих інформаційних повідомленнях Богодухівської міської ради, а з прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися на офіційному сайті після їх оприлюднення у встановлений законодавством термін.