22 грудня в Україні відзначають День енергетика

Дата: 22.12.2023 08:00

Фото без описуЦе свято людей, героїзму і стійкості яких дивується увесь світ. Після тисяч ракет та дронів, після кожної хвилі атак, не зважаючи на негоду і небезпеку, вдень і вночі вони лагодять, відновлюють, а, іноді, воскрешають із попелу енергосистему країни, щоб у нас було тепло, світло і зв’язок. На жаль, часто - ціною власного життя. Схиляю голови перед світлою пам’яттю та подвигами тих енергетиків, які загинули під час виконання посадових обов’язків. Вічна пам’ять нашому земляку, Варченку Юрію Віталійовичу, який загинув при ліквідації наслідків російської агресії у Дергачівській громаді…
Шановні енергетики, ветерани галузі! Наші незламні «лицарі світла»!
Низький уклін за вашу надважливу працю! За те, що всупереч численним намаганням ворога загнати нас у темряву, ви розганяєте морок та несете життя в оселі українців. Сьогодні, з нагоди професійного свята, від щирого серця бажаю міцного здоров’я, професійних успіхів, добра та затишку в родинах, відновлення всіх пошкоджених енергосистем та якнайшвидшої перемоги України.

З глибокою повагою.
Міський голова Володимир БЄЛИЙ