Як скористатися послугами освітніх центрів «СпівДія заради дітей»

Дата: 20.12.2023 14:09

За підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) із залученням коштів Глобального партнерства в галузі освіти на базі КЗ «Богодухівський ліцей №2» та КЗ «Богодухівський ліцей №3» розпочали свою роботу Цифрові освітні центри «СпівДія заради дітей». Зауважимо, що всього в Україні створено 13 таких центрів, з яких 10 - на Харківщині. Приємно, що два з десяти тепер діють у Богодухівській громаді.

Таке важливе надбання стало можливим завдяки ефективній співпраці та злагодженій роботі Богодухівської міської ради, Управління освіти, молоді та спорту (Ольга РУБАНИК), директора КЗ «Богодухівський ліцей №2» (Тамара ЄМЕЛЬЯНЕНКО) та КЗ «Богодухівський ліцей №3» (Ірина ЗАЯЦ) з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Напередодні відбулося відкриття даних освітніх просторів, під час яких усі присутні мали можливість приєднатися до занять і разом з малечею отримати позитивні емоції, такі важливі у непростий для країни час. За подаровану можливість живого спілкування керівник проєкту DLC Катерина МАКАРОВА отримала подяку від підростаючого покоління громади.

📌Якщо ваша дитина потребує доступу до цифрової освіти, надолуження освітніх втрат та психоемоційної підтримки, зареєструйтеся за посиланням

👉https://spivdiia.org.ua/children-program та безоплатно отримайте якісні групові послуги (групи до15 осіб) від досвідчених менторів.