Спортивні події минулих вихідних

Дата: 18.12.2023 16:16

Порадували своїми результатами вихованці нашої спортивної школи.

Волейболісти у заключному турі першого кола відкритого Чемпіонату Валківської громади з рахунком (3:1) обіграли команду «Автомісто» з Краснокутська, яка до зустрічі з нашими земляками йшла без поразок. Так тримати!

А юні футболісти продовжили свою участь у зимовому етапі Кубку Харкова, здобувши перемогу, нічию та поразку.

Юнаки 2016-2015 років народження з рахунком 6:2 впевнено обіграли однолітків із «Арени» (м. Харків).

Протистояння юнаків 2016-2017 років народження з «Ареною-2» (м. Харків) закінчилося бойовою нічиєю (5:5).

А вихованцям 2013-2014 років народження не вистачило везіння у грі з командою із Новопокровки. Домінуючи протягом обох таймів, м’яч вперто не йшов у ворота суперника. Результат – мінімальна поразка (1:2).

Радіємо успіхам підростаючого покоління. Дякуємо захисникам за надійний захист та можливість дітям відчувати позитивні емоції.