Спортивні події минулих вихідних

Дата: 11.12.2023 14:31

У нашій громаді проведено міський турнір з класичного волейболу серед жінок. За нагороди боролися шість команд із Богодухова, Краснокутська, Валок та Великої Писарівки (Сумська область). На майданчику панувала дружня атмосфера з присмаком спортивної конкуренції. За результатами змагань місця розподілилися наступним чином:

1 місце - В. Писарівка,

2 місце - Краснокутськ - 1,

3 місце - Богодухів-1.

Вихованці Богодухівської ДЮСШ здобули перемогу у передостанньому турі першого кола відкритого Чемпіонату Валківської МТГ з волейболу. Цього разу з рахунком 3:0 обіграли команду із Люботина.

Юні футболісти громади здобули бронзові нагороди футзального Турніру пам’яті Героя України Олександра Масельського, який проходив у Валках. Наші спортсмени провели три переможних матчі з Ков’ягами (7:0), Коломаком (8:0), Красноградом (6:1) та мінімально програли переможцям турніру, одноліткам із Нової Водолаги (2:1). Другою стала команда зі Змійова.

Вітаємо спортсменів та їх наставників! Дякуємо нашим мужнім воїнам за надійний захист та подаровану можливість дітям змагатися та перемагати!