Богодухівська міська рада

Харківська область

Як дізнатись обсяг річної замовленої потужності на 2024 рік?

Дата: 07.12.2023 11:07
Кількість переглядів: 105

Обсяг річної замовленої потужності, на підставі якого розраховуватиметься плата на наступний-2024 рік, можна дізнатись у особистому кабінеті на сайті «Газмережі» https://my.grmu.com.ua/login Дана інформація зазначена на головній сторінці кабінету.

Місячна плата за розподіл газу на 2024 рік розраховується, згідно з Кодексом ГРМ, наступним чином: річна замовлена потужність на 2024 рік (обсяг газу використаний споживачем у минулому газовому році з 1 жовтня 2022 року по 30 вересня 2023 року) ділиться на 12 та помножується на тариф Оператора ГРМ.

Для споживачів, які не користуються природним газом але мають приєднане до газорозподільної системи домоволодіння або використовують газ у обсягах менших за мінімальну річну замовлену потужність, визначену національним регулятором, застосовується мінімальна річна замовлена потужність:

 39 куб. м – для об’єкта, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;

 126 куб. м – для об’єкта, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;

 314 куб. м – для об’єкта, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення.

❗️Зауважимо, що з 1 жовтня змінився підхід до визначення мінімальної плати за розподіл газу. НКРЕКП встановила, що, відтепер, при визначенні мінімальних обсягів річної замовленої потужності враховується виключно функціонуюче газове обладнання, що не є опломбованим.

При цьому, якщо газопостачання на весь об'єкт побутового споживача припинено, або опломбовано опалювальний прилад та у минулому газовому році відсутній обсяг споживання, мінімальний розмір річної замовленої потужності об'єкта побутового споживача визначається на рівні 39 куб. м.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь