Поради для мешканців Харківської області, які тимчасово проживають в інших областях або за кордоном щодо обліку спожитого природного газу

Дата: 06.12.2023 13:41

Якщо в оселі, де Ви зареєстровані, було встановлено лічильник газу:

Або щомісяця передавайте з 1 по 5 число незмінні показання лічильника.

Зробити це можна в особистому кабінеті «Газмережі» https://my.grmu.com.ua/login

Або надішліть письмову заяву (у довільній формі) до Харківської філії «Газмережі» про факт тимчасового непроживання.

Документи, що додаються до заяви: копія паспорту, ІПН власника житла та  підтверджуючі документи про не проживання власника і всіх зареєстрованих у домоволодінні осіб: довідку ВПО або копію закордонного паспорта з відміткою про перетин державного кордону.

Звертаємо увагу:

Якщо період Вашої відсутності вдома буде перевищувати піврічний термін, у 30-денний строк із моменту закінчення 6-місячного періоду повторно надішліть документи до філії.

Також споживач у місячний термін повинен повідомити свого Оператора ГРМ, що він повернувся додому.

Якщо в оселі відсутній лічильник:

Зверніться з письмовою заявою (у довільній формі) до Харківської філії «Газмережі» та додайте копію паспорту, ІПН власника житла, підтверджуючі документи про тимчасову реєстрацію всіх зареєстрованих у домолодінні осіб.

Документи про тимчасове не проживання необхідно оновлювати кожні 6 місяців.

Звертаємо увагу:

Якщо на об’єкті зареєстровано кілька людей, які зараз не мешкають за місцем реєстрації, об’єм газу буде визначено з розрахунку на 1 особу.

Якщо на об’єкті зареєстрована 1 людина, перерахунок об’єму не здійснюється.

Якщо нарахування обсягів спожитого природного газу проводиться відповідно до показань будинкового лічильника природного газу, то корегування минулих періодів не проводиться.

Важливо:

Подати звернення щодо тимчасового не проживання можна на поштову або електронні адреси Харківської філії «Газмережі».

Контакти Харківської філії за посиланням https://kh.grmu.com.ua/contacts/