Міський голова Володимир БЄЛИЙ привітав із Міжнародним днем волонтера представників Благодійної організації «Мережа 100% життя» (м. Харків)

Дата: 05.12.2023 15:42

ГОНЧАРЕНКО Олександр Олексійович, ФІРСОВА Наталія Володимирівна та ЧАПЛИНСЬКИЙ Олександр Володимирович координують  видачу гуманітарної допомоги на території Богодухівської громади.
Завдяки тісній взаємодії міської ради та Благодійної організації «Мережа 100% життя» (м. Харків) з березня 2023 року наші мешканці вже отримали близько  ста тисяч продуктових наборів та двох тисяч наборів дитячого харчування. Співпраця з благодійниками триває. Ось і сьогодні, у своє професійне свято, вони продовжують працювати та творити добро. Від імені усієї громади Володимир Миколайович та його заступник Любов РОГИНСЬКА подякували волонтерам, підкреслили важливість для людей гуманітарної підтримки від благодійної організації та побажали найшвидшої перемоги.