Богодухівська міська рада

Харківська область

До уваги власників та користувачів земельних ділянок, право власності на які виникло до 2004 року

Дата: 04.12.2023 11:43
Кількість переглядів: 72

З метою виконання Указу Президента України від 22.07.2019 року № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», Головне управління Держгеокадастру у Харківській області звертає увагу громадян, підприємств, установ та організацій області на необхідність внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди. 

 

Земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими. У разі, якщо відомості про зазначені земельні ділянки в електронному вигляді не внесені до Державного земельного кадастру і не відображені на публічній кадастровій карті, їх державна реєстрація з присвоєнням кадастрового номера здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності). 

Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки дасть змогу забезпечити належний захист державою суб’єктів права власності і господарювання, ефективної протидії протиправному позбавленню власників їх прав, створення сприятливих умов для ведення бізнесу.

З метою перевірки наявності відомостей про земельні ділянки в Державному земельному кадастрі, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, та отримання більш детальної інформації щодо внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру, рекомендуємо власникам земельних ділянок приватної власності, землекористувачам земель державної та комунальної форм власності для захисту своїх прав на землю пропонуємо звернутися до територіального структурного підрозділу Головного управління Держгеокадастру у Харківській області -Відділу №2 Управління адміністративних послуг Головного управління Держгеокадастру у Харківській області за адресою: м. Богодухів, вул. Молодіжна №2, (2 поверх, кабінети №4, № 6).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь