Спортивні події минулих вихідних

Дата: 04.12.2023 10:21

17 вихованців Богодухівської ДЮСШ разом з іншими спортивними школами представили Харківщину на Кубку центральної України з таеквон-до ІТФ, який проходив 2 грудня у Кременчуці. Своїми виступами наші юні єдиноборці зробили значний внесок у загальнокомандний залік. У результаті - Харківщина посіла друге місце серед семи учасників змагань.

Вихованці відділення волейболу у черговому турі Відкритого чемпіонату Валківської громади здобули перемогу над місцевою командою «Valky Team» (3:0).

А юні футболісти чотирма віковими групами розпочали змагання у зимовому етапі «Кубку Харкова». У результаті – дві бойові нічиї з «ХФСК» (м. Харків) і «Шарівкою» (Валківська громада), та дві поразки наших наймолодших футболістів від «Металіста» (м. Харків).

Вітаємо спортсменів та їх наставників! Пишаємося! Дякуємо нашим мужнім воїнам за надійний захист!