#Ти як? Подкаст «Простими словами»

Дата: 02.12.2023 11:58

Вийшов останній епізод подкасту «Простими словами». Його гостем став Олег Романчук, лікар-психотерапевт, засновник центру «Коло сімʼї», директор Інституту психічного здоров’я УКУ й Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії.

Яка вона — формула української стійкості, що нас рятує у важкі часи та як керувати власними емоціями — про це та інше слухайте на платформах Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, Soundcloud та YouTube. І є гарна новина! Після невеликої перерви подкаст «Простими словами» повернеться з новим сезоном. Чекаємо в 2024 році.

Спецсезон подкасту від The Village Україна присвячений темі здоровʼя під час війни та виходить у межах програми «Ти як?». Проєкт реалізовано в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я – ініціативи Першої леді України за підтримки компанії Visa у співпраці з Координаційним центром із психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України й громадською організацією «Безбар’єрність».