Спортивні події минулих вихідних

Дата: 27.11.2023 09:56

І знову своїми перемогами радує підростаюче покоління громади. Вихованці відділення футболу Богодухівської ДЮСШ стали переможцями осіннього «Кубку Харкова» (у віковій групі 2007-2009 року народження). У півфінальному матчі наші футболісти обіграли валківчан, а у фінальному поєдинку довели свою перевагу над командою «Факел» із Пересічного.

На цьому свято футболу для юних футболістів не закінчується. Цими вихідними стартував зимовий етап змагань, в якому вихованці Богодухівської ДЮСШ братимуть участь чотирма віковими групами. З впевнених перемог розпочали свою участь у зимовому турнірі юнаки 2010-2011 та 2013-2014 років народження, обігравши команди із Дергачів та Пересічного.

Вихованці відділення волейболу у VI турі Відкритого чемпіонату Валківської громади здобулаи перемогу над командою «Шарівка» (3:2).

Вітаємо спортсменів та їх наставників! Пишаємося! Дякуємо нашим мужнім воїнам за надійний захист!