Розпочалася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 24.11.2023 09:03

Фото без описуЩорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ – освітній проєкт з протидії домашньому насильству http://nonviolence.ed-era.com. Він навчить помічати насильство, розрізняти його види, розуміти причини та наслідки. А ще – допомагати людям, які потрапили в пастку домашнього насильства.

Разом з тим, повідомляємо, що в Богодухівській міській територіальній громаді діє Програма для кривдників, передбачена    Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».  На сьогодні на проходження вищевказаної Програми судом направлено 3 кривдники, 1 з яких вже успішно  завершив проходження Програми.