Відбулося засідання виконавчого комітету Богодухівської міської ради

Дата: 23.11.2023 16:51

Перед тим, як перейти до розгляду питань порядку денного, міський голова Володимир БЄЛИЙ проінформував присутніх про проєкти, в яких бере участь Богодухівська міська рада. «Для чого потрібні проєкти? Напрацювання необхідних зв’язків та налагодження тісної співпраці з різноманітними міжнародними фондами – це шлях до залучення інвестицій у громаду, шлях до посилення її стійкості у середній та довгостроковій перспективі», - зазначив Володимир Миколайович.

У робочому порядку члени виконкому розглянули всі питання порядку денного. Прийнято низку рішень, які стосуються забезпечення життєдіяльності громади, з якими можна буде ознайомитися після їх оприлюднення на офіційному сайті Богодухівської міської ради у встановлений законодавством термін.