«Завжди перші» - девіз тих, хто сьогодні відзначає своє професійне свято

Дата: 21.11.2023 08:03

Фото без описуТак влучно характеризують Десантно-штурмові війська Збройних сил України.

Першими сміливо дивляться в очі ненависному ворогу, першими наносять йому нищівного удару та першими підіймають синьо-жовтий стяг над деокупованими територіями. Першим завжди складніше, серед перших найбільше втрат. Вічна пам’ять і слава героям-десантникам, які загинули у боях за незалежність та територіальну цілісність України!
Наші завжди перші і найкращі! За незламний дух, мужність та відданість українському народові низький вам уклін. Пишаємось вашими подвигами. Міцного здоров’я, незламності духу, успіхів і перемог на благо України. Слава Україні! Воїнам Десантно-штурмових військ - слава!