18 листопада – День сержанта Збройних Сил України

Дата: 18.11.2023 10:17

Фото без описуЧесть, відповідальність, професіоналізм – це все про українських сержантів. Вони - зразок для підлеглих і опора для командирів. Найкращі з найкращих! Сержанти ведуть за собою, приймають рішення у надскладних ситуаціях та беруть на себе відповідальність за життя побратимів, часто – ціною власного.

Шановні сержанти! З професійним святом вас! Здоров’я, віри, оптимізму, нових звершень та витривалості у боротьбі за вільну, незалежну, суверенну українську державу!

Схилімо голови у шані та скорботі за тими, хто не повернувся із бою! Згадаймо наших земляків-сержантів, які віддали свої життя за наше мирне майбутнє:

Белянчев Іван

Смаглюк Роман

Суховій Сергій

Вічна пам’ять Героям!

Слава сержантському корпусу Сил оборони України!

Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦