Спортивні події минулих вихідних

Дата: 20.11.2023 10:25

Змагалися пошановувачі настільного тенісу, футболу і волейболу.

Наш земляк Максим АЛЬОХІН здобув бронзу на турнірі з настільного тенісу, присвяченому Міжнародному дню студента, який пройшов у Валках.

У неділю вже у нашій громаді відбувся Міський турнір з настільного тенісу, участь у якому взяли 16 спортсменів з Богодухова та Золочева. У результаті запеклої боротьби призові місця розподілили між собою Альохін Максим -1 місце, Григоров Ігор - 2 місце, Лєпєєв Дмитро - 3 місце.

Наші волейболісти у 5 турі Відкритого чемпіонату Валківської громади із рахунком (2:3)поступилися команді із Старого Мерчика.

А вихованці відділення футболу Богодухівської ДЮСШ (2007/2008/2009 року народження) потрапили до півфіналу Кубку Харкова, впевнено обігравши однолітків із команди «Легіон» (м. Дергачі). Юнаки 2010-2011 року народження припинили боротьбу за нагороди, поступившись Харківському «Металісту» у післяматчевій серії пенальті.

Вітаємо спортсменів та їх наставників із вдалими виступами! Дякуємо захисникам за можливість змістовно організувати дозвілля наших дітей!