Богодухівська міська рада

Харківська область

За ініціативи Харківської обласної військової адміністрації та Богодухівської міської ради відбудеться реєстрація на грошову допомогу

Дата: 20.11.2023 08:43
Кількість переглядів: 234

Фото без опису ️УВАГА! Грошова допомога постраждалим від воєнних дій та переселенцям Харківщини!

 

З 20.11.2023 буде відбуватися збір даних на отримання фінансової допомоги переселенцям та постраждалим від Управління Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй у партнерстві з Благодійним фондом “Право на захист”. А саме, 3600 грн на особу на місяць протягом 3 місяців!

Пункт реєстрації буде працювати за адресою: м. Богодухів, вул. Моргунова, 7 (Богодухівський ліцей №3 понеділок-п’ятниця з 10:00 до 17:00)

✍️Подати заявку можуть особи, які ✔️не отримували раніше допомоги від міжнародних організацій, ✔️мають дохід, менший за 5400 грн на особу, та ✔️належать до таких категорій та ‼️критеріїв вразливості‼️:

 

 переселенці, які перемістилися після 24.02.22, 

 особи, що НЕ переміщувалися після 24.02.2022, але постраждали від воєнних дій в таких областях, як Дніпропетровська, Полтавська, Одеська, Запорізька, Кіровоградська, Черкаська, Харківська, Чернігівська, Сумська, Херсонська, Миколаївська;

 люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону).

 

‼️ОБОВ’ЯЗКОВІ КРИТЕРІЇ ВРАЗЛИВОСТІ ДЛЯ УСІХ 3-х вищезазначених категорій‼️, що дають можливість подати заявку на допомогу:

 

родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);

родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;

родина з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб;

прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

 

 Інформація, яку необхідно буде надати:

 

 податковий номер; 

 національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу; 

 довідка ВПО (за наявності); 

 банківська картка головного заявника;

 свідоцтво про народження дітей (за необхідністю); 

 документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю); 

 посвідчення/медична довідка за наявності інвалідності або хронічного захворювання. 

 

Для збору даних мають бути присутні всі члени родини.

Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан.

 

Маєте питання - пишіть нам у телеграм-канал https://t.me/IDPhelp.

Детальна інформація щодо отримання грошової допомоги від УВКБ ООН через офіси БФ «Право на захист» на офіційному сайті https://bit.ly/3Tgnpx5.

 

️ТАКОЖ актуальна інформація щодо роботи пункту реєстрації у Харківській області тут: https://t.me/unhcr_help_kharkiv

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь