ДУДНИК Вячеслав Володимирович 11.03.1997 - 02.11.2023

Дата: 17.11.2023 08:57

Фото без опису

Солдат В'ячеслав Дудник, позивний Малий, загинув при виконанні бойового завдання 2 листопада 2023 року поблизу села Андріївка на Донеччині. Під час евакуації поранених та загиблих побратимів сам зазнав смертельного поранення. 11 березня воїну виповнилося б 27 років.

В'ячеслав – уродженець міста Богодухів Харківської області. Навчався на тракториста у Богодухівському училищі. Захоплювався автомобілями та ремонтом. Працював вантажником на «Салтівському м’ясокомбінаті» в рідному місті, також підробляв у лісгоспі. Оскільки на його забезпеченні була родина, то шукав більше можливостей заробити.

Під час повномасштабної війни В’ячеслав захищав своїх рідних та Батьківщину у лавах Збройних Сил України. Службу ніс у 92-ій окремій штурмовій бригаді імені кошового отамана Івана Сірка. Після кількох контузій перейшов до медиків.

«Чуйний, добрий, завжди біг на допомогу. Вірний друг, брат і побратим. Дуже шкода, що та клята війна забирає найдорожче... Йому назавжди 26», – зазначила двоюрідна сестра загиблого Аліна Горбенко.

Поховали військового на Переможанському кладовищі Богодухова.

Вдома на В’ячеслава чекали батьки, сестра, рідні та друзі.

26-річний Герой з честю виконав свій військовий обов’язок, віддавши за нас з вами найдорожче – своє життя!

#МеморіалГероїв https://www.facebook.com/photo/?fbid=391125210334205&set=a.126628863450509

Відео прощання з Героєм