ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Електрична енергія)

Дата: 16.10.2023 14:49

Фото без описуЗакупівля здійснюється із застосуванням норм Закону України "Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року No922 з усіма внесеними змінами та Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року N° 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі"', на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»

Предмет закупівліЕлектрична енергія (Код ДК 021:2015 (CPV):– 09310000-5 – Електрична енергія

Мета використання товару: для забезпечення зовнішнього освітлення населених пунктів Богодухівської міської територіальної громади.

Ідентифікатор закупівліUA-2023-10-11-003776-a

Найменування замовника: КП «ГОСПОДАР» Богодухівської міської ради

Юридична адреса замовника: 62103, Україна , Харківська обл., м. Богодухів, пров. Лікарняний, 3Б

Ідентифікаціний код замовникав Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 40327746

Категорія замовника: комунальне підприємство

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): : Електрична енергія (Код ДК 021:2015 (CPV):– 09310000-5 – Електрична енергія

Кількість товарів: 95540 кВт.

Місце поставки товарів: Територія Богодухівської міської ради.

Строк поставки товарів: з дати укладання договору до 31.12.2023 року, але у будь-якому випадку до повного виконання сторонами договірних зобовʼязань.

Вид процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 750000 ,00 грн. (Сімсот п’ядесят тисяч   гривень 00 копiйок) з ПДВ.

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Планування закупівель на наступний плановий рік, в тому числі визначення їх очікуваної вартості, є динамічним та безперервним процесом, що здійснюється замовником з урахуванням щорічної потреби.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено шляхом аналізу споживання (річного та місячного) електричної енергії за календарний рік (бюджетний період). Замовником здійснено розрахунки очікуваної вартості товарів / послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275, цін, які запропоновані постачальниками у електронному каталозі PROZORO MARKET та середньозваженої ціни електроенергії на РДН ОЕС України на дату формування закупівлі. До ціни електричної енергії, яка сформувала очікувану вартість предмету закупівлі, включені також послуги з передачі електричної енергії,

Джерело фінансування: місцевий бюджет.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів:

Якість електричної енергії, що передається Постачальником Споживачу, має відповідати вимогам, установленим державними стандартами (розділ 5 ДСТУ ЕN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загальної призначеності». Оцінка відповідності показників якості електричної енергії проводиться на проміжку розрахункового періоду, рівного 24 годинам.

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі регулюються та встановлюються Законом України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019-УШ, Правилами роздрібного’ринку електричної енергії (Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 року № 312) (далі-ПРРЕЕ), Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу (Постанова НКРЕКП від 27.12.2017 року № 1469), Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (Постанова НКРЕКП від 27.12.2017 року № 1470), Порядком забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсації споживачам за їх недотримання, затвердженим постановою НКРЕКП від 12.06.2018 № 375 та іншими нормативно- правовими актами чинного законодавства у сфері електроенергетики, які регулюють взаємовідносини сторін в процесі постачання електричної енергії Пунктом 1.1.2 глави 1.1 розділу І ПРРЕЕ визначено, що якість електропостачання – це перелік визначених Регулятором показників (і їх величин), які характеризують рівень надійності (безперервності) електропостачання, комерційної якості надання послуг з передачі, розподілу та постачання електричної енергії, а також якість електричної енергії. Параметри якості електроенергії в точках приєднання споживача в нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ ЕК 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загальної призначеності».

Обґрунтування обсягів закупівлі:

Обсяг закупівлі був обрахований, як потреба необхідного обсягу товару на період з 01 листопада 2023 року – до 31 грудня 2023 року, на усі точки розподілу електричної енергії підпорядковані Замовнику.

Порядок  оплати: Розрахунки  за  отриманий  Товар здійснюється  після отримання  Товару  Покупцем  в  національній  валюті  України  – гривня,  в безготівковій  формі,  шляхом  перерахування  грошових  коштів  на  поточний рахунок Постачальника згідно наданого акту та рахунку на оплату товару протягом  10  (десяти) робочих днів.