Богодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ взяв участь у Форумі з планування відновлення на місцевому рівні за участі очільників Мінвідновлення, Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні та представників UNDP в Україні

Дата: 01.11.2023 18:44

Фото без описуМета заходу 一 підвищення стійкості громад у реагуванні на кризові ситуації та подоланні наслідків війни.

Для участі у пілотному проєкті з планування відновлення на місцевому рівні Мінвідновлення спільно з UNDP відібрало 10 територіальних громад з понад 100 претендентів, а саме 一 Білоцерківську, Богодухівську, Валківську, Вижницьку, Куяльницьку, Нововолинську, Охтирську, Прилуцьку, Хмелівську та Чернеччинську громади. Громади отримають експертну підтримку у розробці планів відновлення, проведенні оцінки корупційних ризиків, посиленні спроможності місцевої влади реагувати на кризи тощо.

Реалізація пілотного проєкту з планування відновлення на місцевому рівні та проведення Форуму стали можливими завдяки підтримці UNDP та фінансуванню Уряду Японії.

UNDP Ukraine / ПРООН в Україні

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

Посольство Японії в Україні / 在ウクライナ日本国大使館 / Embassy of Japan in Ukraine