Відбулася робоча зустріч Богодухівського міського голови Володимира БЄЛОГО з представниками компанії «KPMG»

Дата: 27.10.2023 11:54

Фото без опису Консультативна допомога цієї компанії спрямована на розробку плану відновлення і розвитку Богодухівської громади, відповідно до вимог законодавства.
Така співпраця  -  результат участі нашої громади у конкурсі, ініційованому  Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури, за підтримки ПРООН та фінансування Уряду Японії в рамках проєкту «Сприяння безпеці людей в Україні шляхом реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною». Богодухівська громада була відібрана у числі 10 громад, які постраждали внаслідок російської агресії.
Наявність Плану відновлення та розвитку територіальної громади в рамках проєкту «Раннє відновлення України» дозволить нашій громаді залучати інвестиційні кошти від партнерів будь-якого рівня, а також налагодити міжмуніципальне співробітництво, спрямоване на розвиток громади.