Опитування громадськості щодо проблем захисту прав людини в концепції перехідного правосуддя

Дата: 19.10.2023 09:54

В науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності ім. академіка В.В.Сташиса  за підтримки Національного фонду досліджень України проводиться наукове дослідження «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель».

Обрана проблематика є надважливою для України, адже перехідне правосуддя має на меті сприяти найліпшому відновленню справедливості, укріпленню миру, цінностей демократії, постає комплексом кримінологічно обґрунтованих заходів, що поєднують каральну й відновну юстицію, широкий, багаторівневий соціальний діалог, просвіту, реституцію, правотворчу й правоохоронну діяльності, організаційно-управлінські трансформації та ін.

Для повного і всебічного дослідження проблеми захисту прав людини в концепції перехідного правосуддя виникає потреба ознайомитися із думкою громадян щодо питань реалізації цієї концепції, а особливо тих, хто зазнав внутрішнього переміщення протягом російської агресії.

Просимо вас пройти анонімне опитування:

1. Заповнивши анкети за посиланнями:

Анкета для опитування громадськості з проблем реалізації концепції перехідного правосуддя

Анкета для опитування внутрішньо переміщених осіб щодо проблем реалізації концепції перехідного правосуддя

2. QR-коди анкет для проходження опитування на мобільному пристрої:

Для мешканців громади:

Для внутрішньо переміщених осіб: