Вправи на усвідомленість – чудовий інструмент для боротьби зі стресом та його наслідками

Дата: 12.10.2023 16:40

Фото без описуБа більше, їх можна вигадувати – новій й нові, що б вас не оточувало. Головне — навчитися перемикати увагу.

Давайте пригадаємо, навіщо взагалі тренувати усвідомленість.

Коли емоції б’ють через край, наші лобові частки мозку вперто відмовляються працювати. Через це нам важко зосередитися, ми гальмуємо, пропускаємо повз вуха слова оточуючих, а думки носяться в голові, мов шалені, але геть там не затримуються. Згодом вмикається режим «автопілот» і ми просто існуємо.

Повертаючи свідомість і тіло назад у момент тут-і зараз, ми даємо мозку простір для заспокоєння та концентрації. Спробуйте цю просту вправу просто під час прогулянки парком. До речі, ви помітили, який гарний зараз жовтень?