595-й день повномасштабного вторгнення

Дата: 11.10.2023 15:26

Фото без описуЗа цей час ми усвідомили, які українці витривалі й стійкі. Наскільки ми співчутливі. Як можемо любити й ненавидіти. Якими можемо бути вразливими. Побачили, які стійкі наші діти.

Ми переживаємо різний досвід: удома, за кордоном. Діти легше адаптуються до умов війни, та водночас вони більш залежні від нас – дорослих, які перебувають поряд.

Діти не мають об’єктивного розуміння того, що відбувається. Їм потрібні наші пояснення. З дітьми важливо говорити на складні теми: що таке війна, які емоції ми всі переживаємо, як упоратися з тривогою.

👨‍👩‍👧 Діти залежать від стану батьків чи опікунів, отже, – і від того, наскільки ми дбаємо про себе.

👉 На сайті howareu.com разом з UNICEF Ukraine зібрали інформацію, яка може стати вам у пригоді. Це ігри, практики для дітей і дорослих, методички з ментального здоров’я, контакти фахівців.

595-Й ДЕНЬ ПОВНОМАСШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ