ФАТИЧ Віталій Іванович 14.02.1980 - 09.10.2023

Дата: 16.10.2023 15:05

Фото без опису Молодший сержант, командир відділення кулеметного взводу штурмового батальйону. загинув біля населеного пункту Андріївка Бахмутського району Донецької області при захисті Батьківщини, під час виконання бойових завдань у складі підрозділу.

Сьогодні Богодухівська громада провела у засвіти загиблого Героя – мешканця села Корбині Івани, командира відділення кулеметного взводу штурмового батальйону молодшого сержанта Віталія ФАТИЧА, 1980 р.н.

Він добровольцем став на захист України, на захист своєї родини…Для цього повернувся із-за кордону. Бо не міг діяти інакше у такий лютий для рідної країни час. У червні 2022 року долучився до лав Збройних Сил. До останнього подиху боронив рідну землю від російських окупантів, боровся за свободу та незалежність. Загинув Віталій 9 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Андріївка Бахмутського району Донецької області.

Мешканці села на колінах, квітами та живим коридором зустріли воїна, який на щиті повернувся до рідного дому. Непоправна втрата для рідних: мами, батька, сестри, брата, племінниць та усіх, хто знав Віталія. Для сімʼї він був опорою. Ніщо і ніколи не зможе замінити їм найдорожчу людину.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя, котрий не дожив, не долюбив, не здійснив своїх мрій…

Поховали Героя з усіма військовими почестями на Алеї Героїв. Віталій навіки став у стрій Небесних воїнів.

Спочивай з миром, воїне!

Війна забрала життя, але пам’ять має жити вічно!

Світла пам’ять і слава всім Героям, які оберігають нас із небес!

ВІДЕО прощання з ГЕРОЄМ