ВЛАСЕНКО Валерій Володимирович 26.11.1976 - 17.09.2023

Дата: 10.10.2023 15:17

Фото без описуГоловний сержант, загинув поблизу населеного пункту Кліщіївка Донецької області під час виконання бойового завдання.

Сьогодні мешканці с. Балабанівка попрощалися із Героєм - захисником, старшим сержантом Валерієм ВЛАСЕНКОМ.

Його бойовий шлях розпочався у 2015 році. З початком широкомасштабної агресії воював на Сумському, Харківському та Донецькому напрямах. Був сапером, завдяки йому знищено десятки одиниць ворожої техніки. Під час виконання бойового завдання 17 вересня 2023 року загинув біля населеного пункту Кліщіївка Донецької області.

Рідні, друзі, односельчани та побратими провели воїна вулицями рідного села, схиливши голови і уквітчавши квітами його останній земний шлях. Навіки 46… Невимовно боляче бачити згорьовані очі рідних та усвідомлювати страшну ціну, яку платить наш народ за право жити на власній землі. Щирі співчуття рідним, близьким, побратимам полеглого Героя. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Вічна пам’ять і слава захиснику України!

ВАЛЕРІЙ ВЛАСЕНКО