Сьогодні КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівської міської ради Харківської області» відзначає свій ювілей!

Дата: 01.10.2023 11:18

Фото без описуЗ 1 жовтня 2013 року Центр пройшов важливий етап на шляху до створення якісного та доступного медичного обслуговування населення нашої громади. Зарекомендував себе як сучасний медичний заклад, що надає висококваліфіковану первинну медичну допомогу. Нині майже 33 тис. мешканців громади є декларантами Центру. В його структурі діють 6 амбулаторій загальної практики сімейної медицини та 42 фельдшерських пункти. Надання медичної допомоги забезпечує 131 працівник, із них 26 лікарі та 67 середній медичний персонал.

Шановні працівники центру первинної медико-санітарної допомоги!

Сьогодні ваш медичний колектив – це кваліфіковані фахівці, які завжди відданні своїй справі та дбайливо піклуються про своїх пацієнтів. Проявляючи терпіння і чуйність, віддаючи знання і частинку душі, ви допомагаєте пацієнтам перемогти недуги і зберегти здоров’я.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди ювілею!

Бажаю вашому дружньому колективу подальшої успішної роботи, стабільності і процвітання, збереження і зміцнення досягнутих позицій, завоювання нових висот у професійній діяльності. Здоров’я усім, успіхів, гарного матеріального статку та мирного неба над головою!

Нехай головним подарунком для вас стануть усмішки вдячних пацієнтів, яким ви подарували радість здорового життя!

Працюймо та крокуймо разом до Перемоги!

З незмінною повагою.

Богодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ