Сьогодні вітання лунають на адресу всіх освітян з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти України!

Дата: 01.10.2023 08:10

Фото без опису Свята, обпаленого війною, але такого знакового для кожної людини.
Ми згадуємо своїх вчителів, які долучили нас до невичерпної скарбниці знань, які допомогли нам обрати життєвий шлях та стати справжніми фахівцями своєї справи.

Шановні освітяни Богодухівської громади! Наші незламні, найкращі та наймудріші!
На вашу долю випало багато випробувань, пов’язаних зі складнощами воєнного освітнього процесу. Але завдяки своїй стійкості, силі духу та вмінню оперативно реагувати на зміни ви професійно витримали усі навантаження. Низький уклін і шана за ваше добросовісне служіння обраній справі!
Дякуючи Богу і Захисникам, діти нашої громади здобувають українську освіту. І це сьогодні - головне! Наш обов’язок - виховати підростаюче покоління ще розумнішим, ще патріотичнішим, ще кращим! Вірю, що спільними зусиллями ми обов’язково впораємося!

Шановні працівники освіти Богодухівської громади, ветерани педагогічної ниви! Бажаю Вам і надалі мужньо тримати свій фронт! Нехай високі моральні якості, почуття патріотизму, поваги і любові до держави та рідної землі, які ви виховуєте в юних мешканцях нашої громади, стануть міцним підґрунтям побудови сучасного українського суспільства!
Переможного миру вам та якнайшвидшої зустрічі зі своїми допитливими учнями у стінах навчальних закладів!

Зі святом! З Днем працівників освіти України!

Щиро ваш.
Богодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ