Сьогодні відбувся виїзний особистий прийом міського голови Володимира БЄЛОГО у сел. Шарівка.

Дата: 25.09.2023 14:00

Фото без описуСпілкування з мешканцями було активним і конструктивним. Володимир Миколайович дав вичерпні відповіді на питання, які їх хвилювали. Проблеми, які підіймали мешканці, стосувалися діяльності музею на території Шарівського замку, забезпечення родин дровами, ремонту дороги, облаштування колодязя, -  доручення щодо їх вирішення були надані профільним заступникам та керівникам відповідних підрозділів.
Міський голова разом із старостою Артуром Онищуком оглянули місцевий стадіон та об’єкти, стосовно яких порушували питання мешканці Шарівки, обговорили питання підготовки до осінньо-зимового періоду закладів соціальної інфраструктури.