Богодухівська міська рада

Харківська область

Гроші на теплу зиму для ВПО

Дата: 25.09.2023 15:15
Кількість переглядів: 1590

Внутрішньо переміщені особи (ВПО), які прибули із зон бойових дій після 24.02.2022,   можуть отримати дворазову допомогу для оплати комунальних послуг  у зимовий період 2023/24 рр. 

Хто?

До внутрішньо переміщених осіб застосовуються такі критерії відбору:

 1. Відповідність принаймні одному з шести наведених пунктів:
 • Особа з інвалідністю або є членом домогосподарства особи з інвалідністю;
 • Особа з важким захворюванням або є членом домогосподарства особи з важким захворюванням;
 • Самотня особа похилого віку (55+) або домогосподарство, яке складається з одного чи двох літніх людей, які не мають підтримки рідних;
 • Самотні матері/батьки або опікуни неповнолітніх дітей;
 • Багатодітні родини (троє або більше неповнолітніх дітей);
 • Вагітні жінки або матері з дітьми до 3-х років.

 

 1. Домогосподарство ВПО, члени якого втратили джерело доходу або ті, чий середній місячний дохід на одну особу становить менше 5400 гривень.
 2. Домогосподарство ВПО, які ледве можуть оплатити рахунки за комунальні послуги або придбати опалювальні матеріали на зимовий період.

Для отримання допомоги необхідна відповідність трьом критеріям відбору.

 

Як?

Домогосподарство ВПО, які відповідають трьом критеріям, мають заповнити разом із соціальним працівником Карітас анкету-заяву для участі у програмі, а також надати оригінали документів кожного з членів домогосподарства.

Реєстрація буде проходити 28 та 29 вересня 2023 року з 10.30 год в приміщенні Відділу соціального захисту населення Богодухівської міської ради за адресою: м. Богодухів, вул. Молодіжна, буд. 7.

Документи

Для реєстрації заявника необхідно надати такі документи, якщо це можливо:

 1. Документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України/ ID-картка з додатком (прописка)/ паспорт громадянина України для виїзду за кордон/ тимчасове посвідчення громадянина України) кожного члена домогосподарства;
 2. Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (видана після 24.02.2022) кожного члена домогосподарства;
 3. Картка платника податків (ідентифікаційний код) кожного члена домогосподарства;
 4. Довідка про відкриття банківського рахунку ІBAN (картки для виплат) на ім’я ВПО;
 5. Документи, які підтверджують критерій вразливості, а саме:
 • інвалідність - довідка МСЕК або посвідчення особи з інвалідністю;
 • важка хвороба - медична довідка з діагнозом та призначеним лікуванням;
 • літні люди - пенсійне посвідчення;
 • самотня мати/батько чи опікун - свідоцтво про народження із записом батька зі слів матері; свідоцтво про смерть батька чи матері або рішення суду про позбавлення батьківських прав батька/матері чи визнання її/його недієздатними, визнання батька чи матері зниклими безвісти або померлими; а також акт обстеження житлових умов служби у справах дітей та сім’ї з такою інформацією або акт органу місцевого самоврядування про фактичне місце проживання всіх членів родини, або довідка ОСББ про проживання всіх членів родини, тощо;
 • багатодітна родина - посвідчення про статус багатодітної родини, свідоцтва про народження всіх дітей  тощо;
 • вагітна жінка або матір з дитиною до 3-х років - медична карта про вагітність або свідоцтво про народження дитини; довідка від адміністрації колективного центру (школа, гуртожиток, садочок тощо) про фактичне місце проживання ВПО;
 • втрата джерела доходу або середній дохід на одну особу, що не перевищує 5400 гривень - один з документів за останні три місяці: довідка про доходи з податкової служби/ довідки ОК-5 та ОК-7 (отримані особисто через додаток ДІЯ або на офіційному сайті ПФУ)/ довідка з ПФУ або Фонду соціального страхування про отримання пенсії та соціальних виплат/ свідоцтво або виписка ФОП з (квартальною) декларацією про доходи/ довідка з Державної податкової служби про отриманий дохід.

 

Відсутність члена домогосподарства у момент реєстрації заяви не звільняє від зобов’язання надати відповідні документи.

Грошова допомога надається заявникам, які раніше не отримували її від інших неурядових громадських організацій (у період останніх трьох місяців до моменту реєстрації у програмі). Всі документи та інформація, надані представником домогосподарства ВПО, проходять перевірку представництвом Карітас.

Представництво Карітас залишає за собою право перевірки цільового використання допомоги для оплати комунальних послуг або придбання паливних матеріалів.

 

Реєстрація не гарантує отримання допомоги.

У разі відбору для участі у програмі представники Карітас зв’яжуться з вами.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь