ШИНКАРЕНКО Ігор Вадимович 13.08.1994 – 06.03.2022

Дата: 10.03.2022 08:23

Фото без описуСтарший лейтенант Ігор Шинкаренко, позивний Шика, загинув 6 березня 2022 року під час оборони Харківщини.
Ігор народився у місті Тростянець Сумської області. Здобув освіту вчителя з іноземної мови, соціального педагога, практичного психолога. Пройшов курси військової підготовки у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.
2013 року пішов на військову службу за контрактом до Повітряних Сил ЗСУ.
«Ігор був порядний, відповідальний, життєрадісний, вихований, добрий, вірний і щирий товариш. Був підтримкою та розрадою для нашої великої сім'ї. Ігор був дуже світлою і доброю людиною, мав великі плани на майбутнє», – розповіла мама офіцера Наталія.
Посмертно старший лейтенант Шинкаренко нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
Поховали офіцера на Алеї Слави центрального кладовища у місті Богодухів на Харківщині.
В Ігоря залишилися мама, брати і сестра.