БОЙКО Денис Миколайович 27.10.1986 – 29.08.2023

Дата: 03.09.2023 09:30

Фото без описуЩе один Герой знайшов вічний спокій на Богодухівській землі. Харків'янин, солдат Денис Бойко загинув, захищаючи Україну, 29 серпня 2023 року біля с.Діброва на Луганщині. Поховали воїна у селі Вікторівка, мальовничому місці, звідки родом його батьки. Дениса Бойко востаннє пронесли дорогою, якою він бігав у дитинстві, проводячи у бабусі і дідуся усі канікули.

Село зустріло Героя живим коридором, застеливши останній шлях воїна  квітами. Згорьована мати ховала свого сина, такого красивого, такого молодого. Відтепер він житиме лише у її серці та серцях усіх тих, хто знав Дениса. Низький уклін та вічна пам'ять захиснику. Співчуття рідним! Спочивай з миром, Герою!