Сьогодні секретар міської ради Рамаз ГАМБАРАШВІЛІ взяв участь у Розширеному засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Дата: 14.09.2023 16:31

У межах розширеної онлайн зустрічі під головуванням керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака відбулося безпосереднє спілкування з представниками територіальних громад Харківської області.

Учасники  заходу розглянули ряд важливих питань. Зокрема,  реалізація програми єВідновлення, підготовка до опалювального сезону, розмінування, відновлення критичної інфраструктури, підтримки бізнесу, безпеки освітнього середовища. Діалог між представниками різних гілок влади вийшов предметним і конструктивним.

Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України є потужною платформою для взаємодії органів державної влади, місцевого та регіонального рівня, де відкрито та прозоро обговорюються та вирішуються проблеми громад, пов’язані з російською військовою агресією.